katatopia festival iχ

"Δισφαιρίσεις"

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (3on3)

 

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (3on3) ΑΝΔΡΩΝ
1η θέση : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
2η θέση : ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
3η θέση : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
 
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (3on3) ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1η θέση : ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ
2η θέση : ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

3η θέση : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ

 
ΟΜΙΛΟΙ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (3ON3) ΑΝΔΡΩΝ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

«ΑΘΗΝΩΝ»

2ος ΟΜΙΛΟΣ

«ΝΑΥΠΛΙΟΥ»

Α΄ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ Ε΄ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Β΄ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΣΤ΄ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
Γ΄ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ Ζ΄ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
Δ΄ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ Η΄ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ
ΟΜΙΛΟΙ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (3ON3) ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

«ΑΘΗΝΩΝ»

2ος ΟΜΙΛΟΣ

«ΝΑΥΠΛΙΟΥ»

Θ΄ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΙΒ΄ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Ι΄ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΓ΄ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΙΑ΄ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΔ΄ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ

Δευτέρα 6/11/2017 (Πρώτη ημέρα αγώνων)

Ώρα Τεχνικής Σύσκεψης: 9.00, γήπεδο Εσπέρου  

ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ «ΕΣΠΕΡΟΥ» - ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΔΡΩΝ
αα ώρα γηπεδούχος φιλοξενούμενη

παιχνίδι

σκορ
1ΟΣ αγ. 10.00

ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΕΙΡΑΙΑ

τυπικό (τ) 17 - 20
2ΟΣ αγ. 10.00

ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΚΡΗΤΗΣ

καινοτόμο (κ)

12 - 9

3ΟΣ αγ. 10.30

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΕΙΡΑΙΑ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΚΡΗΤΗΣ

τυπικό (τ)

13 - 21
4ΟΣ αγ. 10.30

ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

καινοτόμο (κ)

16 - 15

5ΟΣ αγ. 11.00

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΕΙΡΑΙΑ

ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

τυπικό (τ)

 21 - 16
6ΟΣ αγ. 11.00

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΚΡΗΤΗΣ

ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

καινοτόμο (κ)

16 - 15
7ΟΣ αγ. 11.30

ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΕΙΡΑΙΑ

καινοτόμο (κ)

16 - 4

8ΟΣ αγ. 11.30

ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΚΡΗΤΗΣ

τυπικό (τ)

17 - 12

9ΟΣ αγ. 12.00

ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΚΡΗΤΗΣ

καινοτόμο (κ)

8 - 16

10ΟΣ αγ. 12.00

ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΕΙΡΑΙΑ

τυπικό (τ)

10 - 13

11ΟΣ αγ. 12.30

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΚΡΗΤΗΣ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΕΙΡΑΙΑ

καινοτόμο (κ)

8 - 17
12ΟΣ αγ. 12.30 ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

τυπικό (τ)

12 - 16

 

 

Δευτέρα 6/11/2017 (Πρώτη ημέρα αγώνων)

Ώρα Τεχνικής Σύσκεψης: 9.00, γήπεδο Εσπέρου  
ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ «ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ» - ΑΓΩΝΕΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
αα ώρα γηπεδούχος φιλοξενούμενη

παιχνίδι

σκορ
13ΟΣ αγ. 10.00

ΜΕΤΣΟΒΙΟ

ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

τυπικό (τ)

19 - 15

14ΟΣ αγ. 10.30

ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΜΕΤΣΟΒΙΟ

ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ

καινοτόμο (κ)

7 - 13

15ΟΣ αγ. 11.00

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

τυπικό (τ)

19 - 18

16ΟΣ αγ. 11.30

ΜΕΤΣΟΒΙΟ

ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

καινοτόμο (κ)

10 - 8

17ΟΣ αγ. 12.00

ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΜΕΤΣΟΒΙΟ

ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ

τυπικό (τ)

4 - 8

18ΟΣ αγ. 12.30

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

καινοτόμο (κ)

11 - 7

Τρίτη 7/11/2017 (Δεύτερη ημέρα αγώνων) 

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ «ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ» - ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΔΡΩΝ
αα ώρα γηπεδούχος φιλοξενούμενη

παιχνίδι

σκορ
19ΟΣ αγ. 12.00

ΜΕΤΣΟΒΙΟ

ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΑΤΡΩΝ

τυπικό (τ) 0 - 20
20ΟΣ αγ. 12.00

ΠΑΝΤΕΙΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

καινοτόμο (κ) 11 - 9
21ΟΣ αγ. 12.30

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΑΤΡΩΝ

ΠΑΝΤΕΙΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

τυπικό (τ) 14 - 16
22ΟΣ αγ. 12.30

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΕΤΣΟΒΙΟ

ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ

καινοτόμο (κ) 20 - 0
23ΟΣ αγ. 13.00

ΜΕΤΣΟΒΙΟ

ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΑΤΡΩΝ

καινοτόμο (κ) 0 - 20
24ΟΣ αγ. 13.00

ΠΑΝΤΕΙΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ τυπικό (τ) 10 - 8
25ΟΣ αγ. 13.30

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΑΤΡΩΝ

ΠΑΝΤΕΙΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

καινοτόμο (κ) 13 - 3
26ΟΣ αγ. 13.30

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΕΤΣΟΒΙΟ

ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ

τυπικό (τ) 20 - 0
27ΟΣ αγ. 14.00

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΑΤΡΩΝ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

καινοτόμο (κ) 16 - 8
28ΟΣ αγ. 14.00

ΜΕΤΣΟΒΙΟ

ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ

ΠΑΝΤΕΙΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

τυπικό (τ) 0 - 20
29ΟΣ αγ. 14.30

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΑΤΡΩΝ

τυπικό (τ) 12 - 15
30ΟΣ αγ. 14.30

ΠΑΝΤΕΙΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΜΕΤΣΟΒΙΟ

ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ

καινοτόμο (κ) 20 - 0
Τρίτη 7/11/2017 (Δεύτερη ημέρα αγώνων) 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ «ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ» - ΑΓΩΝΕΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
αα ώρα γηπεδούχος φιλοξενούμενη

παιχνίδι

σκορ
31ΟΣ αγ. 10.00

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΑΤΡΩΝ

τυπικό (τ)

6 - 12

32ΟΣ αγ. 10.30

ΜΕΤΣΟΒΙΟ

ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

καινοτόμο (κ)

7 - 13

33ΟΣ αγ. 11.00

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΑΤΡΩΝ

ΠΑΝΤΕΙΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

τυπικό (τ)

19 - 18

34ΟΣ αγ. 11.30

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΑΤΡΩΝ

καινοτόμο (κ)

4 - 16

35ΟΣ αγ. 12.00

ΠΑΝΤΕΙΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

τυπικό (τ)

4 - 8

36ΟΣ αγ. 12.30

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΑΤΡΩΝ

ΠΑΝΤΕΙΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

καινοτόμο (κ)

11 - 7

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ

Τετάρτη 8/11/2017 (Τρίτη ημέρα αγώνων) 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΔΡΩΝ
αα ώρα γηπεδούχος φιλοξενούμενη

παιχνίδι

σκορ
37ΟΣ αγ. 10.00

ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΑΝΤΕΙΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

καινοτόμο (κ)

13 - 8

38ΟΣ αγ. 10.30

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΑΤΡΩΝ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΕΙΡΑΙΑ

τυπικό (τ) 21 - 6
39ΟΣ αγ. 11.00

ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΕΙΡΑΙΑ

καινοτόμο (κ) 21 - 10
40ΟΣ αγ. 11.30

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΑΤΡΩΝ

ΠΑΝΤΕΙΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

τυπικό (τ) 21 - 3
41ΟΣ αγ. 12.00

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΑΤΡΩΝ

ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

καινοτόμο (κ) 14 - 19
42ΟΣ αγ. 12.30

ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΑΤΡΩΝ

τυπικό (τ) 11 - 20
Τετάρτη 8/11/2017 (Τρίτη ημέρα αγώνων) 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΓΩΝΕΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
αα ώρα γηπεδούχος φιλοξενούμενη

παιχνίδι

σκορ
43ΟΣ αγ. 10.00

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΑΤΡΩΝ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

τυπικό (τ)

16 - 21

44ΟΣ αγ. 10.30

ΜΕΤΣΟΒΙΟ

ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

καινοτόμο (κ) 18 - 7
45ΟΣ αγ. 11.00

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

τυπικό (τ) 21 - 6
46ΟΣ αγ. 11.30

ΜΕΤΣΟΒΙΟ

ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΠΑΤΡΩΝ

καινοτόμο (κ) 18 - 17
47ΟΣ αγ. 12.00

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΜΕΤΣΟΒΙΟ

ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ

τυπικό (τ) 9 - 10
48ΟΣ αγ. 12.30

ΜΕΤΣΟΒΙΟ

ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

καινοτόμο (κ) 13 - 10
 

Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults